Opcje Bitcoin w europejskim stylu są teraz dostępne na Binance

Wiodąca giełda kryptowalut Binance właśnie uruchomiła opcje Vanilla Bitcoin w europejskim stylu.
W ramach wymiany przeprowadzono już testy po zebraniu pomysłów i przemyśleń od opinii publicznej.
Kontrakty będą rozliczane w USDT, a ponieważ mają one charakter europejski, może to nastąpić tylko w z góry ustalonym terminie.

Cena Bitcoin osiągnęła ostatnio nowy ATH na poziomie 28288 USD, co czyni Cryptosoft największym i bardziej popularnym niż kiedykolwiek. Wiodąca giełda kryptowalut , Binance , zareagowała posunięciem, które przyniesie jeszcze większe zainteresowanie handlem Bitcoinami , uruchamiając opcje Vanilla Bitcoin w europejskim stylu, ogłaszając, że należy je uregulować w dniu wygaśnięcia kontraktów.

Binance już przeprowadził testy

Nowe kontrakty Binance są wyceniane i rozliczane w wiodącym stablecoinie Tether (USDT). Dzięki tym kontraktom giełda ma na celu przyciągnięcie inwestorów instytucjonalnych, którzy mogą nie chcieć posiadać Bitcoina, ale z pewnością mogą skorzystać na niedawnym wzroście cen monety.

Binance przeprowadziło już test sieciowy nowego produktu w listopadzie tego roku. Wcześniej giełda spędzała czas na zbieraniu opinii publicznej na temat nowego produktu, na temat takich kwestii, jak handel na marżach i kontrola ryzyka.

Prezes giełdy, Changpeng Zhao, mówił o premierze nowego produktu, zwracając uwagę, że obecnie istnieje duże zapotrzebowanie na tak innowacyjne produkty. Cena Bitcoina potroiła się od października tego roku, a wiele osób może wykorzystać to na swoją korzyść i zarobić. Niestety, wiele z tych osób i instytucji nie jest zainteresowanych posiadaniem monet. Dzięki dostępnym opcjom Bitcoin nie będą musieli.

Jakie są opcje Bitcoin w stylu europejskim?

Same opcje są kontraktami pochodnymi, które są zwykle używane w tradycyjnych finansach. Pozwalają handlowcom na zabezpieczenie się przed dużymi wahaniami cen i zarabianie pieniędzy, nawet jeśli ceny spadają.

Jest to idealne rozwiązanie w dziedzinie kryptowalut, gdzie ceny mają tendencję do dość silnego wzrostu i spadku ze względu na dużą zmienność. Handlowcy mogą wybrać opcję kupna, jeśli chcą kupić aktywa bazowe (w tym przypadku Bitcoin) lub opcje sprzedaży, jeśli chcą mieć prawo do sprzedaży. Opcje dają im prawo, ale nie obowiązek, w zależności od rodzaju umowy.

Teraz opcje w stylu europejskim mogą być wykonywane we z góry określonym terminie. Tymczasem „wanilia” oznacza, że ​​kontrakty są bardzo podstawowe i proste. Opcje w stylu europejskim różnią się od opcji w stylu amerykańskim tym, że opcje amerykańskie mogą być wykonane również przed z góry określoną datą. Binance już oferuje te opcje, a teraz dodał także inne.

This entry was posted on 31. December 2020, in Bitcoin. Bookmark the permalink.